Produkt dnia
Wózek dla lalek
Wózek dla lalek
230,00 zł
Poduszka gruszka
Poduszka gruszka
59,00 zł
szt.
Poduszka jabłko
Poduszka jabłko
59,00 zł
szt.
Regulamin fb konkurs Ohmama

Zasady konkursu:

  1. W prywatnej wiadomości lub na adres email ohmamainspiracje@interia.pl wyślij nam zdjęcie, na którym są produkty ohmama, najlepiej w otoczeniu Waszych pociech ;). Najlepsze trzy zdjęcia nagrodzimy, mamy również niespodzianki dla wszystkich uczestników.

  2. Polub profil Ohmama – inspiracje mamy (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś).

  3. Udostępnij post konkursowy na swojej tablicy.

  4. W komentarzu pod zdjęciem na naszym profilu oznacz dwie osoby spośród Twoich znajomych, które jeszcze nas nie znają, a Twoim zdaniem powinny nas polubić.

Konkurs trwa od 20.11.15 do godz.24ej – 27.11.15. Losowanie zwycięzcy odbędzie się najpóźniej 5 dni po zakończeniu konkursu, wyniki zostaną podane tego samego dnia.

Zwycięzca musi spełniać wszystkie powyższe warunki! Informujemy, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.

Weź udział w konkursie i wygraj! Życzymy udanej zabawy!

REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest firma Ohmama – inspiracje mamy Angelika Krawczyk, nagrodami w konkursie są

2. Konkurs prowadzony jest dla członków zwanych fanami firmowego profilu na portalu społecznościowym.

3. Konkurs polega na polubieniu naszej strony na portalu społecznościowym Ohmama – inspiracje mamy, ewentualnym udostępnieniu grafiki konkursowej publicznie oraz ewentualnym zaproszeniu znajomych w poście zgłaszającym chęć udziału.

4. Konkurs trwa od 26.05.2015 r. do 31.05.2015 r. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do skrócenia czasu trwania konkursu lub jego odwołania.

5. Zwyciężca zostanie wyłoniony w drodze losowania do 5 dni po zakończeniu konkursu.

6. Ogłoszenie wyników nastąpi na fanpagu Ohmama – inspiracje mamy.

7. Na adres do wysyłki nagrody czekamy 5 dni, po tym czasie ogłaszamy nowych zwycięzców.

8. Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana i związana z Facebookiem w żaden sposób. Jako uczestnik rozumiesz, że dostarczasz informacje organizatorowi promocji a nie Facebookowi. Informacje podane w konkursie, będą wykorzystane w celach wyłącznie niniejszego konkursu.

9. Nagroda zostanie wysłana pod podany adres w ciągu 7 dni od podania adresu przez zwycięzę, wysyłka nagród tylko na terenie PL.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl