Produkt dnia
Wózek dla lalek
Wózek dla lalek
230,00 zł
Poduszka gruszka
Poduszka gruszka
59,00 zł
szt.
Poduszka jabłko
Poduszka jabłko
59,00 zł
szt.
Gwarancja

Gwarancja

"Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę".

motto rodziny Gucci

Nasze produkty nie są niestety wolne od wad. Nie decyduj się na ich zakup, jeśli nie jesteś przygotowany na nowy wymiar estetyczny, jaki oferuje nasz produkt.  Lepiej nie kupuj naszych produktów, jeśli unikalny dizajn nie jest dla Ciebie rzeczą ważną.  Jeśli raz zakosztujesz przyjemności  kupowania u nas, nie będziesz w stanie już z niej zrezygnować. Co za tym idzie będziesz odczuwał coraz większą potrzebę dzielenia się tym niepowtarzalnym uczuciem z bliskimi, co zmusi Cię do zakupu kolejnej, i jeszcze jednej sztuki… Nie ponosimy odpowiedzialności za uzależnienie od rozkosznego i wszechogarniającego uczucia radości z zakupów u nas.

Dajemy Ci za to całkowitą gwarancję na nasze produkty. Za jakość nie musisz dodatkowo płacić. Gwarancja jakości zawarta jest już w cenie każdej rzeczy. Jeśli jednak z jakiegoś powodu stwierdzisz, że zakupiony produkt nie jest dla Ciebie, dajemy Ci również możliwość zwrotu towaru – masz na to 10 dni.

Wykonanie

Tekstylia

Materiały

Nasze produkty zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Pod warunkiem prawidłowego użytkowania, będą doskonale służyć latami.

Reguły użytkowania:

  1. Niewielkie zabrudzenia przetrzeć  delikatnie wilgotną szmatką.
  2. Prać ręcznie lub w pralce na delikatnych programach w 30°C.
  3. Nie odpowiadamy za detergenty użyte podczas prania.

 

Akcesoria drewniane

Materiał: sosna, dąb

Do malowania naszych artykułów dekoracyjnych używamy  farb bezpiecznych dla dzieci. Wszystkie farby są wodorozcieńczalne i spełniają wymagania norm meblarskich oraz surowych norm na wyroby do wykańczania zabawek dla dzieci.

Reguły użytkowania:

1.            Niewielkie zabrudzenia przetrzeć  delikatnie wilgotną szmatką.

2.            W celu dalszej konserwacji można pokryć bezbarwnym lakierem do drewna.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl